16.11.2013 4672

Перемоги спортсменів Уманського НУС

Кафедра фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін Уманського національного університету садівництва відома в університеті й місті значними досягненнями своїх вихованців. Викладачі кафедри залучають молодь не тільки до занять фізичною культурою і спортом, але й до фізичного розвитку та здорового способу життя.

14 листопада відбувся відкритий чемпіонат Уманського національного університету садівництва команд юнаків з баскетболу. У змаганні брали участь дві збірних команди: Уманського НУС та факультетів. Перемогу отримала збірна команда Уманського НУС із рахунком 78:57(тренер Наталія Гребенюк).

Вітаємо учасників команди з перемогою:

1. Пономаря Артема
  2. Попиченка Дениса
  3. Кравчука Віталія
  4. Щербенка Сергія
  5. Шевцова Андрія

Учасникам збірної команди факультетів – рівнятись на суперників-переможців, а всім спортсменам університету зичимо нових вагомих перемог на спортивній ниві!

Перемоги спортсменів Уманського НУС

Прес-центр університету