08.11.2013 5110

Перевірка діяльності Уманського НУС

Відповідно до додатку 2 наказу Мінагрополітики України від 25 жовтня 2013 року № 632 «Про проведення перевірок вищих начальних закладів, що належать до сфери управління Міністерства аграрної політики та продовольства України» з 4 по 8 листопада в Уманському НУС здійснювалася комплексна перевірка стану навчально-виховної роботи та фінансово-господарської діяльності університету.

В ході перевірки досліджено контингент студентів, зміст підготовки фахівців; науково-методичне, кадрове, матеріально-технічне й інформаційне забезпечення навчально-виховного процесу; науково-дослідну діяльність і міжнародні зв’язки; фінансово-господарську діяльність; стан розвитку соціально-побутової сфери; якість знань і практичних умінь студентів; організацію дипломного проектування та працевлаштування випускників тощо.

Перевірка діяльності Уманського НУС