16.05.2016 5751

Перипетії Кайдашевої сім’ї: погляд з залу

Студенти факультету економіки і підприємництва особистості різнопланові, адже вони не лише навчаються, а й знаходять час для розвитку й удосконалення. І тому похід на виставу завжди є для них своєрідним святом.

Перипетії Кайдашевої сім’ї: погляд з залу

Не вперше до Умані завітав Київський академічний обласний музично-драматичний театр ім. П.К.Саксаганського. І не вперше його артисти вражали своєю грою на сцені всіх присутніх в залі.

Не дарма кажуть, що змусити людину плакати легко,а от розсмішити важко. Проте артисти театру своєю незрівнянною грою не лише зуміли це зробити, але й передати всі почуття їхніх героїв – дійових осіб повісті українського письменника Івана Нечуя-Левицького «Кайдашева сім`я».

Перипетії Кайдашевої сім’ї: погляд з залу

Студенти факультету економіки і підприємництва, які відвідали цю постановку, не шкодували оплесків для артистів. Всі отримали море позитивних емоцій та з нетерпінням чекають на наступну зустріч.

Наталія Щербина, студентка 21-ф групи