24.02.2014 5084

Перший випуск інженерів-дослідників за спеціальністю «Процеси, машини та обладнання агропромислових підприємств» освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр»

17 лютого 2014 року в Уманському національному університеті садівництва відбулися урочисті збори з нагоди першого випуску магістрів за спеціальністю 8.10010201 «Процеси, машини та обладнання агропромислових підприємств».

Першим до випускників від адміністрації університету звернувся проректор з науково-педагогічної роботи із відокремленими структурними підрозділами, доктор сільськогосподарських наук, професор Володимир Заморський. Він наголосив на урочистості й значущості цієї події та відзначив її особливу вагомість у житті кожного із студентів.

Далі мав слово декан факультету, кандидат технічних наук, доцент і куратор групи 61-імм Олександр Пушка, який пригадав історію відкриття спеціальності та побажав випускникам творчих злетів і успіхів на професійній ниві.

Щирими напутніми словами на подальше життя та теплими побажаннями добра і щастя відзначалося вітальне слово завідувача випускової кафедри процесів, машин та обладнання АПВ, кандидата технічних наук, професора Сергія Вольвака. Після чого відбулося урочисте вручення дипломів.

Від студентів інженерно-технологічного факультету з привітанням виступили студентки 41-тз групи Аліна Берекеля та 21-ім групи Яна Розуменко, заспівавши пісню «Ми українці».

Від імені випускників слово мав Вадим Войтюк, який щиро подякував викладачам і співробітникам університету за ґрунтовні знання, отримані в університеті.

Хліб завжди був символом добробуту, гостинності, хлібосольства. Традиція, пов’язана з врученням короваю, уособлює повагу до праці, людини, кращі моральні засади. На знак вдячності випускники вручили запашні короваї.

Голова Асоціації випускників та друзів Уманського національного університету садівництва, кандидат сільськогосподарських наук, доцент Петро Костогриз наголосив, що в університеті завжди раді вітати своїх випускників, сприяти їх успішній кар’єрі та закликав не забувати свою альма-матер й приймати активну участь в зустрічах випускників.

Звуки мелодії Гімну України проникли в молоді серця нової когорти магістрів-механіків і сповістили про вступ на ниву дорослого життя.

Від імені викладачів і співробітників інженерно-технологічного факультету вітаємо всіх випускників і бажаємо щасливого життєвого шляху, добрих друзів та наставників у подальшому житті! Здоров’я Вам, Вашим батькам та рідним! Хай Вам щастить, наші перші магістри!

Кафедра процесів, машин та обладнання АПВ

Деканат інженерно-технологічного факультету