08.09.2015 4656

Першокурсники знайомляться з керівництвом університету

Уманський національний університет садівництва цьогоріч до своїх лав гостинно прийняв студентів-першокурсників, які вирішили навчатися в одному з найкращих навчальних закладів України. Вже стало доброю традицією проводити зустрічі адміністрації університету зі студентським  поповненням, під час яких новоспечені студенти знайомляться з керівництвом навчального закладу, його історією, науковими надбаннями та інфраструктурою. Для цього навіть розроблений путівник для першокурсників, який допоможе їм орієнтуватись на території студмістечка та в навчальних корпусах університету.

8 вересня в актовій залі відбулася зустріч членів ректорату зі студентами перших курсів факультетів плодоовочівництва, екології та захисту рослин, лісового та садово-паркового господарства, економіки та підприємництва.

Першокурсники знайомляться з керівництвом університету

Розпочала її ректор університету, професор Олена Непочатенко, яка привітала студентів із початком нового навчального року, побажала їм легкого навчання та цікавого життя. Олена Олександрівна ознайомила студентську аудиторію зі структурою, підрозділами та матеріально-технічною базою, які забезпечують належний рівень навчально-виховного процесу в університеті.

Першокурсники знайомляться з керівництвом університету

Старший викладач Центру культури і виховання студентів Наталія Шаповаленко розповіла про роботу творчих колективів та запросила першокурсників до великої творчої родини.

Першокурсники знайомляться з керівництвом університету

Завідувач кафедри фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін Іван Чорнобаб доніс інформацію про спортивні гуртки та секції, що діють при кафедрі. Керівник кафедри військової підготовки В’ячеслав Крижанівський розповів про умови навчання на військовій кафедрі, що діє при університеті.

Першокурсники знайомляться з керівництвом університету

Ректор університету Олена Непочатенко закликала першокурсників наполегливо здобувати знання, брати участь в олімпіадах, конкурсах та наукових конференціях, побажала їм насиченого студентського життя, успіхів та яскравих моментів у студентському житті.

Першокурсники знайомляться з керівництвом університету

Адміністрація університету переймається проблемами студентства, поліпшує їхні умови проживання та навчання, турбується про добробут. Тому такі зустрічі є запорукою тісної взаємодії керівництва навчального закладу з його вихованцями.

Надія Зубова, методист Центру культури і виховання студентів