23.11.2013 4676

Перспективи майбутнього: вибір професії

«Творчість без стратегії називається мистецтвом. Творчість зі стратегією називається рекламою». Джефф Річардс

20 листопада в Уманському НУС відбулася зустріч студентів університету зі старшокласниками Уманської ЗОШ № 8 і № 9 та Собківського НВК.

Студенти під керівництвом викладачів кафедри української та іноземних мов М. Гейко, Н. Комісаренко, І. Кравчук, Я. Бечко та  Г. Мельник творчо підійшли до реалізації задуму профорієнтаційної зустрічі, яка була організована у вигляді телевізійної програми англійською мовою “Focus on the Future: Career Choice”. Особлива подяка професору, доктору економічних наук О. Школьному за надане інтерв’ю та викладачу кафедри економічної кібернетики та інформаційних систем Р. Ліщуку за технічну підтримку.

Перспективи майбутнього: вибір професії