16.05.2015 5980

Підготовчі курси до ЗНО – випуск 2015

16 травня 2015 року в Уманському національному університеті садівництва відбувся випуск слухачів курсів підготовки до складання незалежного оцінювання якості освіти. Їм було вручено сертифікати, які засвідчують право абітурієнта на пільги при вступі до нашого вузу.

Підготовчі курси до ЗНО – випуск 2015

Майбутні абітурієнти впродовж шести місяців навчання під керівництвом досвідчених викладачів університету мали змогу відновити в пам’яті матеріал, який вони вивчали в школі, підготуватися до складання ЗНО та ближче познайомитися з університетом, який вони обрали для подальшого навчання. Програма курсів включала підготовку з української мови та літератури, математики, історії України, географії, фізики, біології та хімії. Перед випуском всі слухачі підготовчих курсів написали підсумкові роботи, від оцінок за які залежить кількість додаткових балів, які кожен випускник курсів отримає до загального вступного рейтингового балу у разі вступу до Уманського НУС.

Підготовчі курси до ЗНО – випуск 2015

Традиційно випуск слухачів підготовчих курсів пройшов у дружній і теплій атмосфері. Багато щирих слів було сказано викладачами на адресу абітурієнтів. Завідувач відділу довузівської підготовки та профорієнтаційної роботи Інна Чернега привітала всіх із завершенням навчання, побажала успішної здачі незалежного оцінювання та омріяного вступу до обраного вищого навчального закладу.

Підготовчі курси до ЗНО – випуск 2015

Тетяна Кравченко, фахівець відділу довузівської підготовки та профорієнтаційної роботи