15.02.2022 5711

Підписано договори про практичну реалізацію дуальної освіти з групою компаній ПАТ «Миронівський хлібопродукт»

Сучасний світ динамічного розвитку та професійних перспектив вимагає від здобувачів освіти цілісного сформованого фахового погляду, готовності постійно розвиватися та низки кваліфікаційних навичок, яких можна набути лише за умови активного практичного опрацювання аудиторного матеріалу. І в даному випадку єдино вірним рішенням є впровадження дуальної форми освіти.

14 лютого Уманським національним університетом садівництва і групою компаній ПАТ «Миронівський хлібопродукт» (зокрема, ТОВ «Захід-Агро МХП»; ТОВ «МХ «МХП-Агрокряж»; ПАТ «Зернопродукт МХП» та Відокремлений підрозділ ПАТ «МХП» Сервісний центр «Фінанси») було укладено дво- та тристоронні договори про здобуття вищої освіти за денною формою навчання з елементами дуальної форми освіти здобувачів, які навчаються за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

Метою впровадження елементів дуальної форми навчання є підвищення якості підготовки кваліфікованих кадрів відповідно до стандарту вищої освіти за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» шляхом набуття практичних навичок на базі групи компаній ПАТ «Миронівський хлібопродукт».

Дуальна форма здобуття вищої освіти від ПАТ «Миронівський хлібопродукт» та Уманського національного університету садівництва – це можливість одночасно навчатися в університеті та працювати за спеціальністю, переймаючи досвід найкращих менторів провідного агроіндустріального холдингу. Це ідеальні умови для старту кар’єри та розвитку таланту фінансиста.

Для представників кафедри фінансів, банківської справи та страхування Уманського НУС відкрилися нові двері співпраці та перспективні можливості для студентів.

Пресцентр Уманського НУС