10.04.2015 4897

Підсумки акції «Чисте довкілля – мирне небо»

Протягом березня 2015 року в Уманському національному університеті садівництва проходила благодійна акція зі збору макулатури «Чисте довкілля – мирне небо».

Мета акції полягала у наданні допомоги бійцям у зоні антитерористичної операції та сприяння національно-патріотичному вихованню не лише судентської молоді університету, а й пересічних уманчан. Адже кожен мав змогу допомогти нашим воїнам, здавши непотрібні у використанні газети, журнали, зошити, ксерокси та інші папери, не витрачаючи власні заощадження.

Окрім цього усі, хто брав участь в акції, робили свій посильний внесок у поліпшення екологічної ситуації в країні, оскільки повторне використання макулатури у виробництві дає можливість зберегти лісові насадження від вирубки. Адже одна тонна зібраної макулатури рятує від вирубки 17 дерев.

Підсумки акції «Чисте довкілля – мирне небо»

1-2 квітня відбувся централізований вивіз макулатури з пункту, створеного в університеті. Долучились до акції студенти, викладачі та співробітники Уманського НУС, учні та вчителі загальноосвітніх шкіл і жителі міста Умань.

Загальними зусиллями вдалося зібрати майже 4 тонни макулатури, що в грошовому еквіваленті склала 7426,90 грн. Всі виручені кошти були перераховані на офіційний рахунок Уманської міської ради «Спонсорська допомога для мобілізації м. Умань».

Підсумки акції «Чисте довкілля – мирне небо»

Ми вдячні усім, хто приєднався до акції «Чисте довкілля – мирне небо»! Участь у подібних заходах віддзеркалює нашу громадську позицію, адже залишатися осторонь трагічних подій, які відбуваються на сході України, ми просто не маємо ніякого морального права.

Тетяна Кравченко, фахівець відділу довузівської підготовки та профорієнтаційної роботи