20.05.2016 5919

Підведення підсумків конкурсу презентацій «Туристичні перлини України»

Відкривайте для себе Україну разом з нами!

Кафедрою туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва з 15 квітня по 15 травня 2016 р. проводився ІІ щорічний конкурс презентацій дивовижних та мальовничих місць, пам’яток історії і культури «Туристичні перлини України». Організатори конкурсу ставили перед учасниками завдання заохочення інтересу студентської молоді до вивчення історії свого краю, культурних особливостей та популяризації маловідомих туристичних місць.

Підведення підсумків конкурсу презентацій  «Туристичні перлини України»
Підведення підсумків конкурсу презентацій «Туристичні перлини України»

У загальному підсумку у конкурсі взяли участь 19 студентів факультету менеджменту. Кращі 10 проектів вибороли право бути представленими перед аудиторією.

19 травня на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи відбулася презентація проектів, підведення підсумків та нагородження переможців.

За умовами конкурсу, роботи оцінювалися за такими критеріями: концептуальність, реалізація, відповідність тематиці конкурсу.

Під час виступів учасників цікаво було дізнатися про багатогранність та різноманітність історичної спадщини та природи нашої країни. Таємниці та легенди Підгорецького замку, кримські мармурові печери, Дністровський каньйон, Карпатський біосферний заповідник «Долина нарцисів», озеро Синевир, найвищий рівнинний водоспад, український Стоунхендж та багато іншого.

За результатами конкурсу переможцями стали:

І місце – Дарья Кривцова, студентка 21-тм групи (наукова робота «Туристичні перлини України – селище Бакота»);

ІІ місце – Олена Василенко, студентка 21-тм групи («Сільський дім «Холодноярський Зорепад»»);

ІІІ місце – Ілона Драганова, студентка 11-тм групи («Гранітно-степове Побужжя).

Підведення підсумків конкурсу презентацій  «Туристичні перлини України»
Підведення підсумків конкурсу презентацій «Туристичні перлини України»

Переможці конкурсу нагороджені пам’ятними дипломами.

Наша країна має вдосталь прекрасних перлин туризму, перелік яких можна безкінечно продовжувати, і завдяки яким Україна має всі умови для того, щоб стати туристичною державою світового рівня.

Дякуємо всім учасникам за цікаві та пізнавальні доповіді та бажаємо подальших наукових звершень!

Колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи