11.04.2015 5795

Підведено підсумки огляду-конкурсу «Краща академічна група Уманського НУС»

Щороку у вищих навчальних закладах за наказом Міністерства освіти і науки України проводяться огляди-конкурси на кращу академічну групу,  завданнями яких є виявлення та підтримка обдарованої і талановитої молоді університету та покращення ефективності навчально-наукового та виховного процесів. Конкурс-огляд проходив у два етапи і завершився підведенням підсумків та визначенням переможців.

Підведено підсумки огляду-конкурсу «Краща академічна група Уманського НУС»

Справжнім святом для найкращих представників студентства Уманського НУС став завершальний етап нагородження, якому передували цікаві та змістовні презентації найкращих академічних груп факультетів. За підсумками конкурсної комісії, до складу якої входили декани факультетів, заступники деканів з навчально-виховної роботи, завідувачі кафедр та голови студентських рад факультетів, переможцями визнані групи:

– 33-ас група факультету агрономії (староста – Христина Василів, куратор – Олексій Єщенко);

– 31-ек група факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин (староста – Андрій Березовський, куратор – Тетяна Пушкарьова);

– 51-спм група факультету лісового і садово-паркового господарства (староста – Катерина Чернега, куратор – Галина Іщук);

– 31-т група інженерно-технологічного факультету (староста – Анатолій Лисенко, куратор – Катерина Калайда);

– 32-ок група факультету економіки і підприємництва (староста – Оксана Коваленко, куратор – Галина Аніщенко);

– 51-мс група факультету менеджменту (староста – Вікторія Корецька, куратор – Оксана Загороднюк).

Декани привітали свої найкращі академічні групи солодким подарунками з побажаннями відмінних успіхів, веселого студентського життя.

Підведено підсумки огляду-конкурсу «Краща академічна група Уманського НУС»

З найкращими вітаннями та побажаннями звернулась до переможців ректор університету Олена Непочатенко: «Найкращі роки – студентські, де поєднуються і навчання, й інші види діяльності. Бажаю вам бути скрізь першими, а життєва дорога хай стелиться вишиваним рушником». Керівник університету вручила дипломи та грамоти переможцям та їх кураторам:

Підведено підсумки огляду-конкурсу «Краща академічна група Уманського НУС»

– диплом ІІІ ступеня отримала 31-ек група факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин; Почесну грамоту – куратор Тетяна Пушкарьова;

– дипломом ІІ ступеня нагороджена 33-ас група факультету агрономії, грамотою – її куратор Олексій Єщенко;

– диплом І ступеня і сертифікат на туристичну поїздку у м. Вінниця отримала 51-мс група факультету менеджменту. Їй присвоєно почесне звання «Краща академічна група Уманського НУС». Грамотою та грошовою премією нагороджена найкращий куратор Уманського НУС Оксана Загороднюк.

Учасники творчих колективів подарували гарний настрій командам-переможницям та глядачам своїми музичними вітаннями.

Надія Зубова, методист Центру культури і виховання студентів