20.02.2014 5062

Підвищення комунікативної компетенції

18 лютого 2014р. практичним психологом Уманського НУС Галиною Мінченко було проведено тренінгове заняття «Підвищення комунікативної компетенції» зі студентами 32-фк групи факультету економіки і підприємництва (куратор – к.е.н, ст. викладач Юлія Улянич).

Заняття було присвячене практичній роботі та вправам для набуття навичок ефективного спілкування та взаємодії.

Студенти за допомогою методу мозкового штурму визначили, що для них є спілкування та склали список  найважливіших для спілкування якостей.

Підвищення комунікативної компетенції

Далі учасники отримали інформацію про три сторони спілкування та про важливість уміння почути необхідну інформацію.

Важливим блоком була робота в мікрогрупах, коли учасники демонстрували уміння надати інформацію, а їх партнери переказати цю ж інформацію у формі «Я-висловлювань».

Під час зворотнього зв’язку учасники висловили думки про те, що такі заняття дають їм змогу навчитися взаємодіяти, краще розуміти та підтримувати один одного. Всі учасники активно брали участь у практичних  вправах та інтерактивних завданнях.

Підвищення комунікативної компетенції

Студентам сподобалося проводити таку роботу, а тому в планах є проведення тренінгових занять і надалі.

Галина Мінченко,

практичний психолог