24.01.2014 4838

Підводимо підсумки та пишаємося здобутками

Якість навчання є основним показником ефективної підготовки високоякісних фахівців-аграріїв навчального закладу. Саме цей напрям є пріоритетним в Уманському національному університеті садівництва. Вже багато років поспіль основним результатом цієї роботи є численні перемоги та призові місця студентів Уманського НУС  у всеукраїнських олімпіадах, конкурсах. Високий показник досягнень у науковій галузі виділяє університет, як один із кращих, з-поміж інших аграрних вишів України. До цього рейтингу чимало зусиль прикладають і найкращі студенти, які долають все нові сходинки наукового олімпу.

Так у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади перемогу здобули студенти:

• ІІ місце  – Наталія Гринчук, 42-а група, з напряму «Агрономія»;
  • Юлія Качур, 51-пм група, з напряму «Плодоовочівництво і виноградарство»;
  • Віктор Демиденко, 51-імс група, зі спеціальності «Процеси, машини та обладнання агропромислових підприємств»;
  • Ольга Дубін, 21-сп група, із дисципліни «Біологія».

У ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт переможцями стали:

• І місце – Світлана Мазуркевич, 51-ем група, з напряму «Економіка сільського господарства і АПК»;
  • ІІ місце – Дар’я Сплавська, 51-ем група, з напряму «Економіка сільського господарства і АПК»;
  • ІІІ місце – Наталія Артьоменко, 51-тн група, з напряму «Харчова промисловість та переробка сільськогосподарської продукції».

У Всеукраїнському конкурсі бізнес-проектів «Новий старт. Сценарії майбутнього» І місце здобув Павло Богачик, студент 52-мм групи.

У конкурсі бізнес-планів для створення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів на селі переможцями стали студенти:

• І місце – Юлія Шпак, 62-зм група факультету менеджменту;
  • ІІ місце – Павло Богачик, 52-мм група факультету менеджменту;
  • ІІІ місце – Сергій Дишлюк, 62-мм група  факультету менеджменту.

Студентам Уманського НУС призначені іменні академічні стипендії в І семестрі 2013– 2014 навчального року:

Президента України:

• Гринчук Наталії, студентці 5-го курсу 53-ам групи факультету  агрономії;
  • Бунич Діані,  студентці 4-го курсу 41-ма групи факультету економіки і підприємництва.

Імені М.О. Посмітного:

• Горячкіну Євгену, студенту 4-го курсу 42-аг групи факультету агрономії;
  • Рак Дарії, студентці 4-го курсу 42-сп групи факультету лісового і садово-паркового господарства.

Верховної Ради  України:

• Дубін Ользі, студентці 3-го курсу 31-сп  групи факультету  лісового і садово-паркового господарства.

Імені М.С. Грушевського:

• Чорній Євгенії, студентці 4 курсу 41-м  групи факультету менеджменту.

Відрадно констатувати, що після завершення першого семестру 2013-2014 навчального року за результатами зимової екзаменаційної сесії 202 студенти мають з усіх дисциплін високий рівень навчання.

Добірне зерно, кинуте в землю, проростає буйними сходами, дає багатий урожай. Саме за таким принципом навчається і виховується молодь Уманського національного університету садівництва, який багатий на наукові досягнення в аграрній галузі та студенти якого традиційно майже 200 років тримають високу планку. Відмінники навчання, призери олімпіад і конкурсів, іменні стипендіати   – гордість університету, його надія та майбутнє держави.

Підводимо підсумки та пишаємося здобутками

Надія Зубова, спеціаліст редакційно-видавничого відділу,

за матеріалами  навчально-методичного та наукового відділів університету