Писанковий сад розквітнув в Уманському НУС
Чарівний «Писанковий Сад» розквітнув нині в Уманському національному університеті садівництва. Факультети університету, з ініціативи та за організації Ради студентського самоврядування та Центру культури і виховання студентів, створили незвичайну для перехожих алею, прикрашену квітучою сакурою та диво-писанками.
Подія приурочена Великоднім святам, тож причетні до розпису кращі представники факультетів підійшли до справи писанкарства креативно і професійно одночасно. Відвідувачі експозиції зауважили: елементи, які зображені на великодніх атрибутах, напрочуд живописні та тематичні. Дивували присутніх вдалим поєднанням форм і кольору сонце та земля, стилізація яких нагадувала творіння Богеми кутюр’є Версаче; вражав реалістичністю Золотоверхий собор, що засвідчив беззаперечну причетність людства до світла віри; надихали стилізовані плодючі ниви, що легко перетікали в геометричні фігури, нагадуючи нам про міфологічні прадавні символи-обереги; гармоніював настрій Петриківський розпис, неймовірними кольорами заворожуючи глядачів і сповіщаючи про прихід весни, розквіту, відродження. І навкруги панувала заледве вловима атмосфера прийдешнього свята, адже Писанки, як символічний релігійно-обрядовий елемент причетності до Христового Воскресіння, є головним символом і цілорічним оберегом під час головного християнського свята – Великодня.
Нинішній «Писанковий сад» в університеті є дебютом, однак сподіваємося, що він стане традиційним вернісажем-оберегом для університетських підготувань до Великодня. Цікавим елементом при вхідній арці в творчий простір цього дня стала «Сакура бажань». Квітуче дерево простягало гілля до перехожих, які писали на паперових писанках свої бажання і нанизували на простягнуті уквітчані запашними квітами віти. «Бажанню – збутись!», – кивала сакура і гості з задоволеними замріяними посмішками проходили до Саду.
Факультети гідно попрацювали, вразивши художньо-творчою діяльністю загал. Обіцяні нагороди та подарунки за першість у розписі яйця знайдуть своїх переможців, та все ж відвідувачі і гості виставки відмітили старанність і оригінальність, проявлену кожним факультетом. Важливим стало й те, що вкладена в розпис колективна думка та душа проявлялася теплом, добром і любов’ю, які випромінювали писанки.
Щиро віримо, що вся велика університетська родина, яка надихнулася енергією писанок, стане відтепер ще успішнішою, дружнішою, здоровішою і лише поповнюватиметься новими здобутками. З прийдешнім Великоднем усіх!
Пресцентр Уманського НУС
Фотогалерея
![Писанковий сад розквітнув в Уманському НУС](assets/cache/images/2021/news/pisankovij-sad/dsc_0626-250x180-f02.jpeg)
![Писанковий сад розквітнув в Уманському НУС](assets/cache/images/2021/news/pisankovij-sad/dsc_0630-250x180-f02.jpeg)
![Писанковий сад розквітнув в Уманському НУС](assets/cache/images/2021/news/pisankovij-sad/dsc_0632-250x180-57c.jpeg)
![Писанковий сад розквітнув в Уманському НУС](assets/cache/images/2021/news/pisankovij-sad/dsc_0634-250x180-cde.jpeg)
![Писанковий сад розквітнув в Уманському НУС](assets/cache/images/2021/news/pisankovij-sad/dsc_0635-250x180-1d8.jpeg)
![Писанковий сад розквітнув в Уманському НУС](assets/cache/images/2021/news/pisankovij-sad/dsc_0636-250x180-1d8.jpeg)
![Писанковий сад розквітнув в Уманському НУС](assets/cache/images/2021/news/pisankovij-sad/dsc_0637-250x180-e00.jpeg)
![Писанковий сад розквітнув в Уманському НУС](assets/cache/images/2021/news/pisankovij-sad/dsc_0639-001-250x180-2a6.jpeg)
![Писанковий сад розквітнув в Уманському НУС](assets/cache/images/2021/news/pisankovij-sad/dsc_0640-250x180-2a6.jpeg)
![Писанковий сад розквітнув в Уманському НУС](assets/cache/images/2021/news/pisankovij-sad/dsc_0642-250x180-5dd.jpeg)
![Писанковий сад розквітнув в Уманському НУС](assets/cache/images/2021/news/pisankovij-sad/dsc_0650-250x180-5dd.jpeg)
![Писанковий сад розквітнув в Уманському НУС](assets/cache/images/2021/news/pisankovij-sad/dsc_0651-250x180-8b3.jpeg)
![Писанковий сад розквітнув в Уманському НУС](assets/cache/images/2021/news/pisankovij-sad/dsc_0661-250x180-fa9.jpeg)
![Писанковий сад розквітнув в Уманському НУС](assets/cache/images/2021/news/pisankovij-sad/dsc_0666-250x180-fa9.jpeg)
![Писанковий сад розквітнув в Уманському НУС](assets/cache/images/2021/news/pisankovij-sad/dsc_0667-250x180-2fb.jpeg)
![Писанковий сад розквітнув в Уманському НУС](assets/cache/images/2021/news/pisankovij-sad/dsc_0679-250x180-2fb.jpeg)
![Писанковий сад розквітнув в Уманському НУС](assets/cache/images/2021/news/pisankovij-sad/dsc_0686-250x180-49c.jpeg)
![Писанковий сад розквітнув в Уманському НУС](assets/cache/images/2021/news/pisankovij-sad/dsc_0692-250x180-5aa.jpeg)
![Писанковий сад розквітнув в Уманському НУС](assets/cache/images/2021/news/pisankovij-sad/dsc_0714-250x180-5aa.jpeg)