24.01.2014 5721

Пишаймося, що ми – українці

На факультеті агрономії відзначили День Соборності України.

За ініціативою ради студентського самоврядування факультету агрономії була проведена акція «Пишаймося, що ми –  українці».

Цього дня багато студентів прийшли на заняття у  вишиванках, з національною символікою та розмальованими обличчями жовтими й синіми фарбами.  Після  занять у навчальному корпусі  № 1 був створений  живий ланцюг «День Злуки – тримаємося за руки», який підтвердив повагу і причетність студентів до загальнодержавного свята.

Пишаймося, що ми – українці

День Соборності – справжнє свято української нації, яка з давніх-давен мріяла про возз'єднання східних і західних земель в одну соборну і неподільну державу.

Свято переповнене неймовірними емоціями, радістю, світлими сподіваннями на щасливе майбутнє.

Гострота сприйняття події, могутня віра у свою націю, у її життєдайні сили відгукнулися в серцях студентської молоді.

У цей день ми,  студенти факультету агрономії,  усім сердечно бажаємо  міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

За матеріалами Юлії Тітової,

голови ради студентського самоврядування факультету агрономії