06.12.2013 5108

Пишаємося здобутками наших студентів!

Колектив кафедри обліку і аудиту щиро вітає переможців та учасників Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт з напряму підготовки «Облік і аудит», який проходив на базі Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського.

Серед вищих навчальних закладів України за результатами рейтингової оцінки за освітньо-кваліфікаційним рівень «Спеціаліст» дипломом другого ступеня нагороджена робота студентки Уманського НУС Задорожної Олени Володимирівна, яка була оцінена в 75,3 бали. Також за участь було відзначено роботи студенток УНУС Осадчої Олени Іванівни (59,5 бали) та Бевз Марини Олександрівни (56,0 бали).

Серед поданих на конкурс робіт за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Магістр» на призове місце номіновано студентку УНУС Бондар Крістіну Ігорівну (73,8 бали) та грамотами за участь відзначено роботи студенток Мартинюк Сніжани Юріївни (60,8 бали) та Черниш Наталії Миколаївни (58,3 бали).

Пишаємось здобутками наших студентів та бажаємо їм професійного зростання!

Результати рейтингової оцінки розміщено за адресою: http://donduet.edu.ua/attachments/article/2013/pids_OA_13.pdf

Кафедра обліку і аудиту Уманського НУС