06.02.2024 955

Плануєте здобути актуальну та перспективну професію? Вступайте на інженерно-технологічний факультет Уманського НУС

Упродовж багатьох років особливістю Уманського національного університету садівництва є можливість підготовки фахівців різних спеціальностей для агропромислового комплексу нашої країни. Зокрема на інженерно-технологічному факультеті Уманського НУС готують спеціалістів, які по закінченню навчального закладу в змозі використовувати технології та засоби механізації сільськогосподарського виробництва, а також впроваджувати сучасні технології для виробництва харчових продуктів з новими споживчими та функціональними властивостями.

Якщо ви плануєте розвиватись в агросекторі України та світу, або ж хочете дізнатись, як створювати корисні та смачні продукти харчування, зверніть увагу на спеціальності, що сьогодні відкриті на інженерно-технологічному факультеті:

Переваги навчання на інженерно-технологічному факультеті та фактори, що сприяють якісному освітньому процесу:

• Зі студентами працюватимуть висококваліфіковані та компетентні викладачі, лаборанти, співробітники факультету, які стануть дійсно чуйними порадниками та наставниками;
  • На факультеті створені необхідні умови навчання для якісного засвоєння знань: лабораторії, оснащені сучасним обладнанням, комп’ютери із підключенням до мережі Інтернет та постійно оновлювана матеріально-технічна база.
  • Уже під час навчання студенти матимуть можливість спілкуватись із майбутніми роботодавцями у рамках проведення презентацій, навчальних екскурсій і виробничих практик — це сприяє успішному працевлаштуванню, адже факультет дбає про майбутній фінансовий успіх студентської молоді, активно впроваджуючи елементи дуальної освіти;
  • Навчання дасть вам відчуття багатогранності, а вміння поєднувати винахідництво, наукові та математичні знання для розв’язання технічних проблем підсилить особисту професійність і конкурентоспроможність на ринку праці;

І на завершення — під час навчання на інженерно-технологічному факультеті Уманського національного університету садівництва ви здобудете високоприбуткову та цікаву професію, станете саме тими людьми, які рухатимуть прогрес, будуть у центрі новітніх наукових розробок, змінюватимуть світ!