Подорож переможців конкурсу «Краща академічна група Уманського НУС»
За результатами конкурсу «Краща академічна група Уманського НУС» 2015-2016 навчального року стала 32-аг група факультету агрономії. Ректорат, профспілковий комітет та деканат факультету агрономії нагородили переможців подорожжю «Історичними місцями Вінничини».
У травні 2016 року студенти-переможці відвідали мальовничі місця Вінничини. Маршрут почався зі Скіфських валів, які знаходяться в Немирівському районі.
Далі мандрівники вирушили в село Печера, що прослалось на берегах південного Бугу відвідавши старовинну дерев’яну церкву Різдва Богородиці, мури якої закладено в 1764 році.
За кілька десятків метрів –обрив і пороги річки Південний Буг, дивовижна панорама.
У селі розташований парковий кліматичний курорт широколистих порід дерев, мавзолей-усипальниця Потоцьких–Свейковських, побудований у романтичному стилі архітектором Городецьким.
Після невеличкої зупинки на бузьких порогах ми відвідали водяний млин шляхтичів Свейковських.
Далі ми вирушили у Вінницю в музей М.І.Пирогова.
Кульмінацією нашої подорожі стали Вінницькі фонтани!
Студенти 32-аг групи щиро дякують ректору університету Олені Непочатенко, профкому за прекрасну подорож та незабутні враження! А студентсву хочеться побажати бути на рівні високих вимог сучасного життя, хай збудуться всі ваші мрії, а в серцях назавжди збережеться романтика студентського життя! Бажаю Вам неодмінних успіхів у навчанні, нових творчих досягнень, гармонійного духовного та фізичного розвитку. Щиро вірю у ваше щасливе майбутнє – майбутнє рідної України!
Леся Вишневська,
куратор 32-аг академічної групи,
доцент кафедри рослинництва
Фотогалерея
![Подорож переможців конкурсу «Краща академічна група Уманського НУС»](assets/cache/images/2016/NEWS/podorozh-peremozhciv/1-250x180-586.jpeg)
![Подорож переможців конкурсу «Краща академічна група Уманського НУС»](assets/cache/images/2016/NEWS/podorozh-peremozhciv/2-250x180-53b.jpeg)
![Подорож переможців конкурсу «Краща академічна група Уманського НУС»](assets/cache/images/2016/NEWS/podorozh-peremozhciv/3-250x180-9e6.jpeg)
![Подорож переможців конкурсу «Краща академічна група Уманського НУС»](assets/cache/images/2016/NEWS/podorozh-peremozhciv/4-250x180-75a.jpeg)
![Подорож переможців конкурсу «Краща академічна група Уманського НУС»](assets/cache/images/2016/NEWS/podorozh-peremozhciv/5-250x180-95b.jpeg)
![Подорож переможців конкурсу «Краща академічна група Уманського НУС»](assets/cache/images/2016/NEWS/podorozh-peremozhciv/6-250x180-299.jpeg)
![Подорож переможців конкурсу «Краща академічна група Уманського НУС»](assets/cache/images/2016/NEWS/podorozh-peremozhciv/7-250x180-b21.jpeg)
![Подорож переможців конкурсу «Краща академічна група Уманського НУС»](assets/cache/images/2016/NEWS/podorozh-peremozhciv/8-250x180-46c.jpeg)
![Подорож переможців конкурсу «Краща академічна група Уманського НУС»](assets/cache/images/2016/NEWS/podorozh-peremozhciv/9-250x180-379.jpeg)
![Подорож переможців конкурсу «Краща академічна група Уманського НУС»](assets/cache/images/2016/NEWS/podorozh-peremozhciv/10-250x180-33f.jpeg)