27.02.2013 5659

Подорож у минуле

25 лютого у музейній кімнаті Наукової бібліотеки відбулась екскурсія-бесіда для студентів 11-ек групи.

У музейній кімнаті Наукової бібліотеки відбулась екскурсія-бесіда для студентів 11-ек групи

Такі бесіди вже стали традиційним  доповненням до навчального курсу «Інформаційна культура студента», який у цьому навчальному році викладає асистент кафедри фізичного виховання, та психолого-педагогічних дисциплін, провідний бібліотекар Наукової бібліотеки Гарбар О.П.

Епіграфом до таких бесід стали поетичні рядки:

«…різні всі, але усіх єднає:

Сила духу, мудрість і неспокій,

Та хода століть, що тут лунає.»

Провідний бібліотекар Михайлова Н.В. розповіла про історію створення бібліотеки

Провідний бібліотекар Михайлова Н.В. із захопленням розповіла про історію створення бібліотеки, яка нерозривно пов’язана з історією нашого університету. Студентам  цікаво було дізнатися про книги, які  мають кожна свою історію, які можна використати у  підготовці до наукових конференцій, доповідей тощо.

Рубрика: Бібліотека