Подорожуючи рідною Україною
Організаційно-виховна робота залучає студентів до розуміння історії, збагачує їх знаннями, розширює світогляд, сприяє розвитку цікавості до минулого, адже зрозуміти цінність сьогодення можливо тільки порівнюючи його з минулим.
Однією з форм виховної роботи епізодичного характеру є екскурсії. Тож напередодні святкування Дня захисника Вітчизни на інженерно-технологічному факультеті було організовано екскурсію до музею Ракетних військ стратегічного призначення.
Музей було засновано 30 жовтня 2001 року як філію Центрального музею Збройних Сил України (нині – Національний військово-історичний музей України). Для створення музею використані бойова позиція і командний пункт ракетного полку 46 ракетної дивізії Ракетних військ стратегічного призначення. Він являє собою бойову стартову позицію з шахтно-пусковою установкою, командним пунктом запуску ракети шахтного базування, наземним обладнанням (холодильний центр, енергоблок, вартове приміщення з автоматизованими системами охорони) і допоміжними механізмами ракетного комплексу “ОС”, які збережені у первісному вигляді. На території бойової позиції розміщена експозиція спеціальної ракетної техніки.
Музей Ракетних військ стратегічного призначення – це винятковий музей, єдиний у Європі та країнах СНД. Спрямованість його експозиції нагадує, яка небезпека і сьогодні ще загрожує світові.
Під час екскурсії студенти з захопленням слухали цікаві розповіді екскурсоводів та дізналися багато нової інформації, а знайомство з експонатами музею завершило формування приємних вражень від подорожі, як у викладачів, так і устудентів інженерно-технологічного факультету.
Фотогалерея
![Подорожуючи рідною Україною](assets/cache/images/2014/inzheneri/raketi/DSCN7409-250x180-7c0.jpeg)
![Подорожуючи рідною Україною](assets/cache/images/2014/inzheneri/raketi/20140213_134818-250x180-7c0.jpeg)
![Подорожуючи рідною Україною](assets/cache/images/2014/inzheneri/raketi/20140213_135129-250x180-7c0.jpeg)
![Подорожуючи рідною Україною](assets/cache/images/2014/inzheneri/raketi/DSCN7412-250x180-7c0.jpeg)
![Подорожуючи рідною Україною](assets/cache/images/2014/inzheneri/raketi/DSCN7418-250x180-f00.jpeg)
![Подорожуючи рідною Україною](assets/cache/images/2014/inzheneri/raketi/IMG_2796-250x180-f00.jpeg)
![Подорожуючи рідною Україною](assets/cache/images/2014/inzheneri/raketi/IMG_2797-250x180-637.jpeg)
![Подорожуючи рідною Україною](assets/cache/images/2014/inzheneri/raketi/IMG_2804-250x180-8ed.jpeg)
![Подорожуючи рідною Україною](assets/cache/images/2014/inzheneri/raketi/IMG_2805-250x180-637.jpeg)
![Подорожуючи рідною Україною](assets/cache/images/2014/inzheneri/raketi/IMG_2822-250x180-34c.jpeg)
![Подорожуючи рідною Україною](assets/cache/images/2014/inzheneri/raketi/IMG_2877-250x180-8ed.jpeg)