19.02.2014 4794

Подорожуючи рідною Україною

Організаційно-виховна робота залучає студентів до розуміння історії, збагачує їх знаннями, розширює світогляд, сприяє розвитку цікавості до минулого, адже зрозуміти цінність сьогодення можливо тільки порівнюючи його з минулим.

Однією з форм виховної роботи епізодичного характеру є екскурсії. Тож напередодні святкування Дня захисника Вітчизни на інженерно-технологічному факультеті було організовано екскурсію до музею Ракетних військ стратегічного призначення.

Музей було засновано 30 жовтня 2001 року як філію Центрального музею Збройних Сил України (нині – Національний військово-історичний музей України). Для створення музею використані бойова позиція і командний пункт ракетного полку 46 ракетної дивізії Ракетних військ стратегічного призначення. Він являє собою бойову стартову позицію з шахтно-пусковою установкою, командним пунктом запуску ракети шахтного базування, наземним обладнанням (холодильний центр, енергоблок, вартове приміщення з автоматизованими системами охорони) і допоміжними механізмами ракетного комплексу “ОС”, які збережені у первісному вигляді. На території бойової позиції розміщена експозиція спеціальної ракетної техніки.

Подорожуючи рідною Україною

Музей Ракетних військ стратегічного призначення – це винятковий музей, єдиний у Європі та країнах СНД. Спрямованість його експозиції нагадує, яка небезпека і сьогодні ще загрожує світові.

Подорожуючи рідною Україною

Під час екскурсії студенти з захопленням слухали цікаві розповіді екскурсоводів та дізналися багато нової інформації, а знайомство з експонатами музею завершило формування приємних вражень від подорожі, як у викладачів, так і устудентів інженерно-технологічного факультету.

Людмила Матенчук,

заступник декана з