15.01.2015 5976

Подвійний диплом для магістрантів Уманського НУС

Завдяки співпраці Уманського національного університету садівництва із зарубіжними вищими навчальними закладами, студенти Уманського НУС мають виняткову можливість отримувати подвійні дипломи.

Результатом впровадження  спільних програм Уманського НУС та Вищої Школи  Менеджменту у Варшаві (Польща) й Аграрного Університету ім. Хугона Коллонтая у м. Краків (Польща) стало те, що студенти, навчаючись у магістратурі Уманського НУС, можуть паралельно навчатися в одному із згаданих вище зарубіжних вищих навчальних закладів, отримуючи по закінченню дипломи європейського зразка. У рамках спільних програм та відповідно до підписаних домовленостей, основні складові навчального процесу (навчальні плани, методи навчання, система забезпечення якості навчання, включно із Європейською кредитною трансферно-накопичувальною системою (ЄКТС), правилами та принципами оцінювання, вимогами до змісту, відбору тощо ) розробляються узгоджено з університетами – партнерами і з урахуванням можливості автоматичного визнання періодів навчання за кордоном у рамках академічної мобільності, а також спільного менеджменту та присудження дипломів й ступенів, визнаних університетами – партнерами.

Подвійні дипломи є дуже важливим чинником у розбудові спільного Європейського простору вищої освіти.

Цінність подвійного диплому ще й у тому, що випускник стає більш привабливим працівником як для вітчизняних, так і для зарубіжних роботодавців.

За детальнішою інформацією звертайтеся у відділ міжнародних зв’язків.

Подвійний диплом для магістрантів Уманського НУС