07.09.2015 6488

Подяка студентам за успішне проходження практики

Студентам напрямів підготовки «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа», які пройшли успішно літню практику на базі відпочинку «Шураві» в Кароліно-Бугаз, від імені Голови спілки ветеранів Афганістану Радукана А.П., директора РЦ «Шураві» Радукана В.П., декана факультету менеджменту Вернюк Н.О. і колективу кафедри туризму та готельно-ресторанної справи висловлюється подяка: Царинній Анні, Паскаль Вікторії, Народовій Ірині, Подолянчук Марії, Мельник Віолеті та Лебідь Дарині.

Приємно констатувати, що студенти напрямів підготовки «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» вміють творчо мислити, прагнути пізнавати незвідане, ставити перед собою досяжну мету і досягати задуманого. І саме таким є кредо сучасного студента кафедри туризму та готельно-ресторанної справи.

Зичимо вам миру, щастя, творчого натхнення, наполегливості, здійснення юнацьких мрій і життєвих планів, успіхів у навчанні та всіх добрих починаннях в ім’я України. Нехай ваші молоді серця наповняться святковим настроєм і радістю!

Колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи