Подяка від ректора Олени Непочатенко
Шановні колеги, друзі!
Пишаюся тим, що на даний час нам вдалося створити в Уманському національному університеті садівництва простір, де ефективно взаємодіють талановиті студенти та викладачі, сповідують корпоративні та загальнолюдські цінності, а також забезпечуються умови, сприятливі для навчання, праці та гармонійного розвитку особистості. Ми і надалі зосередимо зусилля на реалізації стратегічної концепції розвитку університету, залишаючись вірними традиціям і відкритими до інновацій!
Існуюча гармонія взаємин спільноти університету та колективів відокремлених структурних підрозділів, їхня потужна підтримка та довіра, висловлені мені під час виборів, – це та рушійна сила, яка стимулюватиме не лише мене, а й кожного на плідну працю заради плідного й ефективного розвитку нашого навчального закладу.
Зичу всім успіху, добра, нових звершень і досягнень!
Ректор Олена Непочатенко