08.04.2022 5283

Подяка колективу університету

Шановна університетська родино!

Ми з вами зробили велику та необхідну справу – причепурили наше студмістечко та підготувалися до нового сезону. Але наша сьогоднішня толока – це не просто можливість попрацювати разом, а передусім готовність до єднання заради сьогодення та майбуття.

Нині наша країна переживає дуже тяжкий час, однак чорні дні обов’язково минуть і невдовзі ми так само спільно, пліч-о-пліч, станемо до відбудови та відновлення рідної землі. І наша праця сьогодні – це їх початок.

Я щиро дякую всьому університетському загалу й особисто кожному, хто відгукнувся на заклик і долучився до весняного прибирання. Адже університет є нашою спільною домівкою, місцем, де ми не просто працюємо, а зростаємо морально, вдосконалюємося, проводимо більшу частину життя.

Подяка колективу університету

Дякую вам за вашу працелюбність, за натхнення та відповідальність, за єдність і небайдужість, за готовність до оновлення та відкритість новому дню.

Миру нам усім і буденних радостей! Вірю в нашу спільну справу, у ваш потужний потенціал й ентузіазм!

Все буде Україна!

Ректор Олена НЕПОЧАТЕНКО