07.04.2015 5024

Вічна і завжди єдина

Ненька моя - Україна.

Микола Бук

В Україні тривають заходи, присвячені Всесвітньому дню поезії. З цієї нагоди 2 квітня на кафедрі менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Уманського НУС за участі студентів 11-з групи факультету менеджменту було проведено літературні читання на тему «Поетами оспівана земля».

У затишній поетичній світлиці звучало декламування творів визнаних майстрів поетичного слова: Тараса Шевченка, Івана Франка, Лесі Українки, Павла Тичини, Максима Рильського... Імена цих митців знані не тільки в Україні, вони добре відомі світовій спільноті, а їхній творчий спадок назавжди увійшов у скарбницю світової літератури.

Поетами оспівана земля

Студенти з задоволенням  декламували вірші про Україну та українську мову, у яких так щиро висловлювали свої почуття та любов до рідної мови.

Варто зазначити, що більшість студентів завітали на захід у вишиванках, а дівчата вплели у коси стрічки синього та жовтого кольорів.

Подібні літературні читання позитивно впливають на всебічний розвиток молоді: її художній смак, патріотизм, любов до Батьківщини, національну свідомість.

Поетами оспівана земля

Лідія Клименко, к.е.н., доцент кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності