23.11.2013 5013

Поглиблення студентської наукової співпраці

Одним з ефективних методів підвищення якості під­готовки молодих спеціалістів є залучення їх до науково-дослідної роботи. Такий вид робіт в Уманському НУС є одним є провідних, адже молоді фахівці одразу після здобуття повної вищої освіти повинні активно долучатись до роботи з удосконалення бухгалтерського обліку, контролю, аналізу господарської діяльності, фінан­со­во-кредитного механізму на підприємствах, на яких вони працевлаштовані. Саме тому кожному сту­денту протягом навчання важливо пройти школу науково-дослідної творчості.

Науково-дослідна робота в Уманському НУС є багаторівневою, передбачає теоретичні й практично-прикладні рівні та включає:

• навчально-наукову роботу (підготовка рефератів, повідомлень, участь у олімпіадах, виконання курсових робіт);
  • науково-дослідну роботу (підготовка доповідей за обраною науковою тематикою, участь у роботі наукових студентських гуртків, підготовка публікація наукових статей, апробація результатів досліджень на внутрівузівських та міжвузівських конференціях, підготовка проектів та робіт на конкурс тощо).

21 листопада 2013р. відбулось засідання наукового студентського гуртка з напряму «облік і аудит» на базі ВСП Агротехнічного коледжу Уманського НУС. У засіданні взяли участь студенти випускової групи спеціальності «Облік і аудит» під керівництвом викладача коледжу – керівника студентської наукової роботи Ніною Станіславівною Демченко-Ясинецькою, а також від Уманського НУС – доцент кафедри обліку і аудиту Галина Юріївна Аніщенко та студентка 53-ом групи Ганна Дудкевич.

Поглиблення студентської наукової співпраці

Слухачів було ознайомлено зі специфікою наукових досліджень в університеті та кафедрі обліку і аудиту зокрема. Поглибленню наукової співпраці сприятиме використання спеціально оформлених читацьких квитків для роботи студентів коледжу у науковій бібліотеці університету.

Свої результати досліджень доповіла магістрант Ганна Дудкевич. Її виступ стосувався актуальної теми сьогодення: «Бухгалтерська звітність та її аудит в ТОВ «Агрофірма «Добро» Уманського району Черкаської області». Підготовлений нею ілюстративний матеріал дозволив слухачам більш детально ознайомитись із підприємством та науковими доробками.

Студентів коледжу було запрошено до участі у науковій роботі, підготовці доповідей на науковій студентській конференції, а також розміщення своїх наукових праць у студентському збірнику «Молода економіка», який видається на факультеті економіки і підприємництва.

На згадку учасники спільного засідання зробили фото на пам’ять.

Перший ряд (з ліва на право): голова циклової комісії обліково-фінансових дисциплін агротехнічного коледжу М.Я. Ільчук, магістрат Г. Дудкевич та викладач коледжу – керівник наукової роботи студентів Н.С. Демченко-Ясинецька. Другий та третій ряд: студенти випускової групи 310-Б напряму підготовки «Облік і аудит»

Доцент кафедри обліку і аудиту,

к.е.н. Галина Аніщенко