Поїздка студентки факультету менеджменту до Берліну як нагорода за перемогу в конкурсі «Strategic Development of Agrarian Sector – Vision of the Young Ukrainian Specialists»
Впродовж березня-квітня 2018 року студенти нашого університету брали участь у конкурсі «Strategic development of agrarian sector – vision of the young Ukrainian specialists»!, який проводив «Німецько-український агрополітичний діалог» за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, Науково-методичного центру «Агроосвіта», а також Українського Національного Аграрного Форуму.
У конкурсі брали участь молоді вчені (магістранти, аспіранти), а також студенти аграрних спеціальностей, які навчаються у середніх і вищих навчальних закладах України аграрного спрямування.
Відповідно до вимог, конкурсні роботи були представлені англійською мовою та висвітлювали сучасний стан аграрної політики України й обґрунтовували можливі зміни законодавства й адміністративної структури.
Конкурс проводився у кілька етапів і включав розробку робіт, їх попередній відбір, анонімне оцінювання та відбір кращих робіт. Фінал конкурсу відбувся 7 червня в Уманському НУС у рамках ХХ зльоту лідерів аграрної освіти.
Свої наукові дослідження презентували дев’ять учасників-фіналістів із різних ЗВО нашої країни:
- Крістіна Сухецька, Уманський НУС;
- Єлизавета Довга, Львівський НАУ;
- Катерина Марченко, Таврійський ДАУ;
- Софія Миколаїв, Львівський НАУ;
- Анна Чередник, Уманський НУС;
- Ярослав Шараборін, Технолого-економічний коледж Білоцерківського НАУ;
- Лев Дмитренко, Технолого-економічний коледж Білоцерківського НАУ;
- Михайло Сербин, Одеський ДАУ.
Роботи оцінювалися компетентним журі, до складу якого ввійшли українські та міжнародні експерти в сфері аграрної політики.
За результатами доповідей учасників, робота студентки факультету менеджменту Уманського НУС Крістіни Сухецької посіла 1 місце і, як винагороду, переможниця отримала можливість взяти участь у фаховій поїздці до Берліну (Німеччина) в рамках тематики «Дигіталізація в сільському господарстві та аграрному управлінні – інтелектуальні рішення для майбутнього. Німецький досвід».
Учасники поїздки відвідали Федеральне міністерство продовольства та сільського господарства Німеччини, де ознайомилися з сучасним досвідом ведення ефективної політики у сфері сільського господарства, а також побували в університеті ім. Гумбольдта, де зустрілися з професорами Дітером Кіршке та Вольфганом Бокельманном. Під час подорожі учасники також мали можливість познайомитися та поспілкуватися з керівництвом Мінагрополітики України Ольгою Трофімцевою (заступником Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції).
Ключовою ж подією поїздки стало відвідання Міжнародного зеленого тижня у Берліні – найбільшої світової виставки продовольства, сільського господарства та садівництва, на якій виробники з усіх куточків світу представляли свою продукцію.
Колектив факультету менеджменту висловлює вдячність адміністрації Уманського НУС за підтримку молодих науковців і студентів; «Німецько-українському агрополітичному діалогу» за організацію проведення конкурсу «Strategicdevelopmentofagrariansector – visionoftheyoungUkrainianspecialists»! і фінансування поїздки до Берліну; Міністерству аграрної політики та продовольства України, Науково-методичному центру «Агроосвіта», а також Українському Національному Аграрному Форуму за сприяння та підтримку.
Цьогоріч конкурс проводиться знову, тож усі молоді науковці Уманського НУС мають можливість спробувати свої сили та представити власні креативні інноваційні дослідження у сфері аграрної політики України, законодавчих ініціатив і можливих змін адміністративної структури.
Колектив кафедри менеджменту