30.05.2014 4830

Польські глядачі дякують творчим колективам Уманського НУС за подаровані враження

Не так давно, у травні цього року, творчі колективи Центру культури і виховання студентів Уманського національного університету садівництва представляли рідний навчальний заклад і державу на ІІІ Міжнародному фестивалі європейської культури, який проходив у Державній професійній школі імені Якуба з Парадижа у Гожові Велькопольському.

Феєричні виступи українських колективів з Уманського НУС не залишили байдужими організаторів і учасників фестивалю. І це не дивно: студенти УНУС виявилися талановитими не лише у творчості, а й на науковій ниві.

Закордонні глядачі гідно оцінили талант українців, надіславши на їхню адресу листа-подяку.

Дійсно, талант людини – це не просто вміння робити щось краще, ніж інші. Це, насамперед, стан душі, коли віддаєшся своєму захопленню сповна, даруєш людям частинку свого серця оточуючим.

Леся Барабаш, начальник редакційно-видавничого відділу УНУС