Помічники та помічниці Святого Миколая
Студенти факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва організували незабутнє свято для малечі та жителів міста Умань. Так, у їхньому супроводі Святий Миколай завітав до будинку ветеранів, вихованців Обласного міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації дітей у м. Умань та до діток учасників бойових дій у зоні ООС і волонтерів штабу «Разом» .
![Помічники та помічниці Святого Миколая](assets/cache/images/2019/news/mikolaj/fep/img_7309-600x-cea.jpeg)
![Помічники та помічниці Святого Миколая](assets/cache/images/2019/news/mikolaj/fep/img_7419-600x-f90.jpeg)
![Помічники та помічниці Святого Миколая](assets/cache/images/2019/news/mikolaj/fep/img_7435-600x-a3f.jpeg)
З давніх-давен День Святого Миколая святкували весело: завчасно готували маленькі даруночки, пекли печиво, запрошували музик, скликали гостей, запалювали свічки, читали молитви. І, звичайно ж, чекали найголовнішого дива наяву – святого Миколу-Чудотворця, який допомагає бідним у скруті та вважається покровителем усіх діток і студентів.
Малеча разом з ним водила веселі хороводи, розповідали віршики та жартували. І, звісно ж, як без подарунків? Від факультету та поважного святого дітвора отримала багато розвиваючих ігор, яскравих подарунків і запашних смаколиків.
Миколай та його помічниця в штабі «Разом» пакували маскувальну сітку та гостинці для воїнів ООС, а також написали їм теплі привітання. Побували помічники та помічниці Миколая і на відкритті ялинки в центрі міста, де приязно вітали всіх перехожих.
![Помічники та помічниці Святого Миколая](assets/cache/images/2019/news/mikolaj/fep/img_7467-600x-90f.jpeg)
![Помічники та помічниці Святого Миколая](assets/cache/images/2019/news/mikolaj/fep/img_7474-600x-b1a.jpeg)
![Помічники та помічниці Святого Миколая](assets/cache/images/2019/news/mikolaj/fep/img_7636-600x-803.jpeg)
Коли робиш щось хороше – обов`язково отримуєш позитив у відповідь. І яскраві дитячі посмішки стали винагородою для студентів факультету!
Валентина Пастух, студентка факультету економіки і підприємництва
Фотогалерея
![Помічники та помічниці Святого Миколая](assets/cache/images/2019/news/mikolaj/fep/img_7309-250x180-874.jpeg)
![Помічники та помічниці Святого Миколая](assets/cache/images/2019/news/mikolaj/fep/img_7326-250x180-cae.jpeg)
![Помічники та помічниці Святого Миколая](assets/cache/images/2019/news/mikolaj/fep/img_7390-250x180-1dc.jpeg)
![Помічники та помічниці Святого Миколая](assets/cache/images/2019/news/mikolaj/fep/img_7419-250x180-d6d.jpeg)
![Помічники та помічниці Святого Миколая](assets/cache/images/2019/news/mikolaj/fep/img_7435-250x180-2a7.jpeg)
![Помічники та помічниці Святого Миколая](assets/cache/images/2019/news/mikolaj/fep/img_7449-250x180-875.jpeg)
![Помічники та помічниці Святого Миколая](assets/cache/images/2019/news/mikolaj/fep/img_7467-250x180-5db.jpeg)
![Помічники та помічниці Святого Миколая](assets/cache/images/2019/news/mikolaj/fep/img_7474-250x180-758.jpeg)
![Помічники та помічниці Святого Миколая](assets/cache/images/2019/news/mikolaj/fep/img_7487-250x180-860.jpeg)
![Помічники та помічниці Святого Миколая](assets/cache/images/2019/news/mikolaj/fep/img_7519-250x180-ab3.jpeg)
![Помічники та помічниці Святого Миколая](assets/cache/images/2019/news/mikolaj/fep/img_7550-250x180-372.jpeg)
![Помічники та помічниці Святого Миколая](assets/cache/images/2019/news/mikolaj/fep/img_7558-250x180-798.jpeg)
![Помічники та помічниці Святого Миколая](assets/cache/images/2019/news/mikolaj/fep/img_7612-250x180-0e4.jpeg)
![Помічники та помічниці Святого Миколая](assets/cache/images/2019/news/mikolaj/fep/img_7622-250x180-c49.jpeg)
![Помічники та помічниці Святого Миколая](assets/cache/images/2019/news/mikolaj/fep/img_7636-250x180-100.jpeg)
![Помічники та помічниці Святого Миколая](assets/cache/images/2019/news/mikolaj/fep/img_7677-250x180-ced.jpeg)
![Помічники та помічниці Святого Миколая](assets/cache/images/2019/news/mikolaj/fep/img_7715-250x180-f2c.jpeg)