15.09.2015 4416

Поповнення серед студентів напряму підготовки «Фінанси і кредит»: перше знайомство

На кафедрі фінансів і кредиту відбулася виховна година, присвячена знайомству студентів першого та третього курсу напряму підготовки «Фінанси і кредит» із професорсько-викладацьким складом кафедри та студентським активом спеціальності. Адже, як писав К. Д. Ушинський, «у вихованні все повинно базуватися на особистості вихователя, тому що виховна сила виливається тільки з живого джерела людської особистості. Ніякі статути і програми, ніякий штучний організм закладу, хоч би як хитро він був придуманий, не може замінити особистості в справі виховання».

Під час виховної години було розглянуто основні постулати виховної роботи Уманського НУС, спрямовані на реалізацію громадянських прав студентів, формування у них почуття відповідальності, вміння вирішувати соціальні, економічні та культурно-освітні проблеми.