28.09.2015 5012

Поповнення у дружній родині

Цьогоріч святкування Дня університету співпало із традиційною Посвятою у студенти. Велику когорту студентства Уманського національного університету садівництва поповнили першокурсники інженерно-технологічного факультету. Для них розпочався новий етап, коли дитинство і рання юність залишаюся позаду, а перед очима відкривається справжнє доросле життя. Попереду нелегка, але плідна праця студента. Вибір правильної спеціальності – квиток у майбутнє.

У цей день першокурсників привітали ректор Уманського НУС Олена Непочатенко, професорсько-викладацький склад університету, почесні гості, батьки.

Поповнення у дружній родині

Шановні першокурсники, вам випала честь навчатися в славетному закладі, з 171-літньою історією, в стінах якого підготовлено не одне покоління спеціалістів. Впевнені, що ви досягнете високих результатів у навчанні, а в подальшому своєю наполегливою працею підкорите кар’єрні висоти і будете справжнім прикладом.

Висловлюємо щиру подяку вашим батькам і вчителям, які виховали у вас прагнення до знань, властиві нашому народу.

Бажаємо вам невичерпної енергії, здоров’я і наснаги на шляху до нових знань. Будьте завзятими, з легкістю досягайте поставленої мети у стінах рідного Уманського національного університету садівництва.

Поповнення у дружній родині

Деканат інженерно-технологічного факультету, кафедра технології зберігання і переробки плодів та овочів