23.10.2014 5591

Похід в театр на виставу «Ханума»

У середу, 15 жовтня, викладачі та студенти інженерно-технологічного факультету Уманського національного університету садівництва відвідали міський будинок культури, на сцені якого виступили артисти Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П.К. Саксаганського, які для шанувальникам театру з Умані підготували виставу «Ханума».

«Ханума» – музична комедія за мотивами класичної п’єси Авксентія Цагарелі. Багатий купець мріє поріднитися з аристократією. Йому потрібен титул, і заради цього він готовий видати свою красуню дочку за старого князя, що розорився. Але серце юної красуні віддано іншому – молодому бідному вчителеві…

Прекрасна атмосфера, чудова гра акторів та інтригуючий сюжет комедії допомагає відволіктись від проблем напруженого дня та подумати про деякі пріоритети свого життя.

Судячи з кількості оплесків та емоцій, глядачам дуже сподобалась п’єса, а захоплені театральною грою викладачі та студенти залишились задоволені прекрасним вечором.

Похід в театр на виставу «Ханума»

Людмила Матенчук, заступник декана  інженерно-технологічного факультету  з організаційно-виховної роботи