14.09.2015 5404

Похід в театр на виставу «За двома зайцями»

Продовжуючи кращі традиції виховної роботи інженерно-технологічного факультету Уманського національного університету садівництва, куратор Альона Заболотна організувала похід студентів на виставу «За двома зайцями», яку представляла трупа Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.Л. Кропивницького.

Похід в театр на виставу «За двома зайцями»

У виховному заході взяли участь студенти першого курсу за напрямом підготовки «Харчові технології та інженерія».

Похід в театр на виставу «За двома зайцями»

Самовіддана гра акторів, захоплююча стихія у запальних ритмах чарівних мелодій, на тлі яких і народилася незвичайна історія, відразу занурила глядачів  у таємничу атмосферу непередбачуваних подій. Актори намагалися передати молодим шанувальникам театрального мистецтва сенс життя та сутність справжніх почуттів.

Похід в театр на виставу «За двома зайцями»

Приємно, що виявили бажання відвідати виставу усі студенти групи, які залишись задоволені заходом та запропонували продовжити цю традицію і надалі.

Тож попереду нові зустрічі, знайомства, екскурсії та маса позитивних вражень.

Людмила Матенчук, заступник декана з організаційно-виховної роботи