04.09.2015 5096

Викладачі кафедри фінансів і кредиту Уманського НУС привітали учнів школи № 11 та їх батьків зі святом знань

1 вересня – Свято знань – є надзвичайно радісною та водночас хвилюючою подією в житті кожної людини. Перший дзвінок, перший урок, нові друзі, але і перші домашні завдання та перші двійки – все це додає цьому святу ще більше хвилюючих моментів.

Кожен присутній на святі Першого дзвоника відчув щось особливе, коли директор школи оголосив святкову лінійку, присвячену початку навчального року, відкритою та привітав усіх присутніх з Днем знань.

Цього року школа № 11 приймала до своєї великої родини близько 120 першокласників, котрі ще вчора були маленькими дітками, а тепер гордо називають себе  школярами.

Вагомим день 1-го вересня став також для одинадцятикласників, котрі зустрічали свято Першого дзвоника у стінах рідної школи востаннє.

Поздоровити та підтримати учнів школи № 11 у цей важливий для них день прийшли також представники кафедри фінансів і кредиту Уманського національного університету садівництва – к.е.н., старший викладач Юлія Улянич та к.е.н., викладач Оксана Кіфоренко. Виступаючи перед  школярами та їх батьками, Юлія Улянич поздоровила всіх присутніх зі святом Першого дзвоника та побажала учням успіхів у навчанні, а їх батькам - терпіння та радості від їх дітей.

Кафедра фінансів і кредиту підтримує тісні зв’язки з усіма школами міста Умань загалом і зі школою № 11 зокрема, адже теперішні школярі – це майбутні студенти нашого університету, надія та опора нашої України!

Оксана Кіфоренко, к.е.н., викладач кафедри фінансів і кредиту