26.03.2015 5081

Практичне заняття на виробництві компанії «Bayer»

24 березня на демонстраційному полі компанії «Bayer» старшим викладачем кафедри захисту і карантину рослин Дмитром Адаменко для студентів 51-зрм групи, які навчаються за спеціальністю «Захист рослин», було проведено практичне заняття.

Практичне заняття на виробництві компанії «Bayer»

Метою заняття було проведення оцінки стану озимих культур після перезимівлі та визначення фактичної забур’яненості посівів.

Практичне заняття на виробництві компанії «Bayer»

Експерт демонстраційних досліджень Сергій Ковернега ознайомив студентів з напрямками діяльності компанії, продемонстрував досліджувані ділянки та методи визначення густоти стояння  культур після перезимівлі.

Студенти самостійно визначали та оцінювали стан культур, які перезимували та визначали забур’яненість посівів озимої пшениці та ячменю. У студентів виникло багато питань і пропозицій щодо технології вирощування культур. Такі практичні заняття стали традиційними для студентів Уманського НУС, адже саме в таких умовах відбувається найкраще закріплення набутих теоретичних знань.

Практичне заняття на виробництві компанії «Bayer»

Дмитро Адаменко, старший викладач кафедри захисту і карантину рослин