07.05.2015 5637

Практичне заняття на виробництві холдингу UkrLandFarming

6 травня студенти першого курсу інженерно-технологічного факультету на занятті з дисципліни «Вступ до фаху» відвідали  Софіївську філію ПАТ «Райз» холдингу UkrLandFarming.

Практичне заняття на виробництві холдингу UkrLandFarming

«Виробнича потужність комбікормового заводу складе 30 т/год. При підприємстві буде також побудовано елеватор потужністю 200 тис. т одночасного зберігання. Приймати будуть як зернові, так і олійні культури», - повідомив директор філії Валерій Захарчук.

Особливості роботи підприємства студентам та викладачам розкрив старший майстер – Клименко Віталій Якович.

Практичне заняття на виробництві холдингу UkrLandFarming

Студенти та викладачі кафедри «Технології зберігання і переробки зерна» також поспілкувались і з випускниками університету, які зараз працюють на підприємстві: Дишкант С., Ярмолинський В., Нечеснюк І., Іванова В., Нетяга К., Гірський В.

Практичне заняття на виробництві холдингу UkrLandFarming

Генадій Ткаченко, викладач кафедри технології зберігання і переробки зерна