17.11.2014 4798

Практичне заняття у винограднику

11 листопада в Уманському НУС студенти 42-п групи факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин закріплювали отримані знання на практиці. Студенти разом з доцентом кафедри плодівництва та виноградарства Віталієм Манзієм вкривали виноградник на зиму.

В умовах Правобережного Лісостепу України найбільш успішну зимівлю винограду забезпечує так зване повітряно-сухе укриття. Підготовка винограду до зими – важливий етап його агротехніки. Це студенти пам’ятають ще з попередніх курсів, завдяки настановам Віталія Володимировича. Процес укриття починають в кінці жовтня та на початку листопада в сухий погожий день. Недотримання правил захисту виноградника від морозів може призвести до великих втрат майбутнього врожаю.

Практичне заняття у винограднику

Студенти 42-п групи вкривали зазделегідь підготовлений виноградник соломою.

Хлопці підвозили дівчатам тюки соломи, а дівчата, в свою чергу, вкривали виноградник так,  щоб лози і корені були щільно вкриті, враховуючи потужній зимовий вітер.

Практичне заняття у винограднику

Практичні заняття на дослідних ділянках університету відіграють важливу роль у здобутті майбутньої професії. Адже студенти власноруч випробовують теоретичні знання на практиці під керівництвом досвідченого педагога і садівника. Під час практики студенти отримали не лише позитивні емоції, а й безцінний досвід.

Вікторія Майданюк, студентка 42-п групи