03.11.2014 4991

Практика на факультеті плодоовочівництва,екології і захисту рослин

Як відомо, Уманський НУС славиться не лише поважною науковою репутацією, а й своєю дослідною роботою (виведення нових сортів і гібридів у напрямку рослинництва, овочівництва і плодоовочівництва). Мова, зокрема, йде і про випускників, які прославляють наш університет своїми досягненнями.

Я вважаю, що система навчання у нашому вузі є оптимальною для студентів. Іншими словами, вивчаючи теорію, ми маємо можливість спостерігати прослухане наяву. Це дає змогу краще вивчити той чи інший предмет. Адже ми маємо велику кількість дослідних ділянок, сади, над роботою і процвітанням яких працюють викладачі, працівники господарської частини і, звичайно, ми – студенти.

От і цього року не обійшлося без нашої співпраці з університетом.

Студенти факультету плодоовочівництва, екології і захисту рослин(31-зр, 31-п і 32-п групи) викопували саджанці яблунь, груш, черешень, абрикос, персиків, айви тощо. Керівниками були викладачі, доценти с.-г. наук: Роман Буцик, Володимир Майборода; завідувач відділення плодівництва ННВВ Галина Гавінська; аспіранти Олексій Мордух і Ігор Мельник.

Практика на факультеті плодоовочівництва,екології і захисту рослин

Викопування відбувалося механізовано. Тракторист на МТЗ-150К підкопував молоді рослини. Частина студентів вручну переносили саджанці на купи в залежності від сорту, інші – займалися сортуванням саджанців (відділенням хмизу від кращих рослин, які доброякісно приживуться).

Практика на факультеті плодоовочівництва,екології і захисту рослин

Завдяки високій організованості праці, робота була виконана вчасно і якісно.

Світлана Черпак, студентка 31-зр групи