14.05.2015 6116

Практики – студентам: діалог фінансистів

7 травня відбулася зустріч студентів факультету економіки і підприємництва та викладачів кафедри фінансів і кредиту Уманського національного університету садівництва з начальником Уманської об’єднаної Державної фінансової інспекції, колишнім випускником нашого університету та в недавньому минулому викладачем кафедри фінансів і кредиту Уманського національного університету садівництва Олегом Ярошевичем.

Практики – студентам: діалог фінансистів

Олег Якович розповів студентам про завдання і функції Державної фінансової інспекції, про порядок проведення ревізій та перевірок, які вона здійснює.

Студентів та викладачів Сергія Колотуху, Богдана Гузара, Валентина Бечка і Петра Боровика, які були присутні на зустрічі, зацікавила інформація доповідача, а тому Олег Якович відповів на цілий ряд запитань, що виникли в учасників зустрічі.

Практики – студентам: діалог фінансистів

У кінці зустрічі Олег Ярошевич зауважив, що кафедра фінансів і кредиту та факультет економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва готує гідних фахівців економічного профілю, які легко знаходять своє місце на ринку праці. При цьому значна частина випускників працює за фахом у фінансових установах, підприємствах і організаціях по всій Україні (в тому числі і в підрозділах Державної фінансової інспекції). Проте, на переконання доповідача, для того, щоб знайти своє місце на ринку праці, студенти, не відкладаючи на потім, повинні належним чином вивчати дисципліни, які їм читаються як на кафедрі фінансів і кредиту, так і в університеті загалом.