Прапор України майорітиме над мирною, сильною і єдиною державою!
Не шукайте щастя далеко, знайдіть його поряд. Навчіться пишатися тим, що ви маєте, і бути тим, ким ви є. Цінуйте рідну землю, слово, матір, батька. Бо багато є країн на світі, багато націй, але любов одна. Скажіть з гордістю: «Я пишаюся тим, що я – українець!» – ці крилаті слова зараз торкаються серця кожного українця.
Напередодні Дня Незалежності України, 23 серпня українці відзначають величне свято – День Прапора України. Сполучення синього та жовтого кольорів – одне з найдавніших серед сучасних національних прапорів усіх континентів. Синій здавна символізує чисте, мирне небо, а жовтий – символ праці і достатку – колір хлібного лану.
23 серпня пройшли урочисті церемонії підняття Державного Прапора України на будинках органів державної влади місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, в обласних і районних центрах, містах обласного та республіканського значення.
Урочиста місія підняття Прапора України відбулася і на центральній площі Уманського національного університету садівництва. У ній взяли участь представники адміністрації на чолі з ректором університету Оленою Непочатенко, викладачі, співробітники та студенти.
![Прапор України майорітиме над мирною, сильною і єдиною державою!](assets/cache/images/2014/educational/23.08/IMG_0484-300x-68e.jpeg)
![Прапор України майорітиме над мирною, сильною і єдиною державою!](assets/cache/images/2014/educational/23.08/IMG_0488-300x-68e.jpeg)
![Прапор України майорітиме над мирною, сильною і єдиною державою!](assets/cache/images/2014/educational/23.08/IMG_0490-300x-68e.jpeg)
Під виконання Гімну України на слова Павла Чубинського: «Ще не вмерли України ні слава, ні воля. Ще нам, браття українці, усміхнеться доля. Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці, запануєм і ми, браття, у своїй сторонці», – піднявся у вись жовто-блакитний прапор, стверджуючи незламність і свободолюбивість українського народу.
Делегація університету стала також учасницею урочистого підняття Державного Прапора України на центральний флагшток м. Умань та разом з уманчанами розгорнули найбільший в місті Прапор України.
![Прапор України майорітиме над мирною, сильною і єдиною державою!](assets/cache/images/2014/educational/23.08/IMG_0495-300x-68e.jpeg)
![Прапор України майорітиме над мирною, сильною і єдиною державою!](assets/cache/images/2014/educational/23.08/IMG_0505-300x-68e.jpeg)
![Прапор України майорітиме над мирною, сильною і єдиною державою!](assets/cache/images/2014/educational/23.08/IMG_0514-300x-68e.jpeg)
Хай благословен буде наш край калиновий, хай колосяться пшеничні лани, хай золотим дзвіночком лине рідна мова, хай шануються надбання наші, а українці гордо і багато живуть на Україні, бо ми того варті!
Прапор України майорітиме над мирною, сильною, розквітаючою і єдиною державою!
Надія Зубова, методист Центру культури і виховання
Фотогалерея
![Прапор України майорітиме над мирною, сильною і єдиною державою!](assets/cache/images/2014/educational/23.08/IMG_0452-250x180-44a.jpeg)
![Прапор України майорітиме над мирною, сильною і єдиною державою!](assets/cache/images/2014/educational/23.08/IMG_0435-250x180-09c.jpeg)
![Прапор України майорітиме над мирною, сильною і єдиною державою!](assets/cache/images/2014/educational/23.08/IMG_0437-250x180-09c.jpeg)
![Прапор України майорітиме над мирною, сильною і єдиною державою!](assets/cache/images/2014/educational/23.08/IMG_0439-250x180-44a.jpeg)
![Прапор України майорітиме над мирною, сильною і єдиною державою!](assets/cache/images/2014/educational/23.08/IMG_0442-250x180-44a.jpeg)
![Прапор України майорітиме над мирною, сильною і єдиною державою!](assets/cache/images/2014/educational/23.08/IMG_0444-250x180-44a.jpeg)
![Прапор України майорітиме над мирною, сильною і єдиною державою!](assets/cache/images/2014/educational/23.08/IMG_0465-250x180-44a.jpeg)
![Прапор України майорітиме над мирною, сильною і єдиною державою!](assets/cache/images/2014/educational/23.08/IMG_0476-250x180-44a.jpeg)
![Прапор України майорітиме над мирною, сильною і єдиною державою!](assets/cache/images/2014/educational/23.08/IMG_0481-250x180-44a.jpeg)
![Прапор України майорітиме над мирною, сильною і єдиною державою!](assets/cache/images/2014/educational/23.08/IMG_0484-250x180-3a8.jpeg)
![Прапор України майорітиме над мирною, сильною і єдиною державою!](assets/cache/images/2014/educational/23.08/IMG_0488-250x180-3a8.jpeg)
![Прапор України майорітиме над мирною, сильною і єдиною державою!](assets/cache/images/2014/educational/23.08/IMG_0490-250x180-3a8.jpeg)
![Прапор України майорітиме над мирною, сильною і єдиною державою!](assets/cache/images/2014/educational/23.08/IMG_0495-250x180-3a8.jpeg)
![Прапор України майорітиме над мирною, сильною і єдиною державою!](assets/cache/images/2014/educational/23.08/IMG_0505-250x180-3a8.jpeg)
![Прапор України майорітиме над мирною, сильною і єдиною державою!](assets/cache/images/2014/educational/23.08/IMG_0514-250x180-3a8.jpeg)