02.02.2022 5044

Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує набір студентів, аспірантів закладів вищої освіти та школярів 9–10 класів на онлайн-модулі EU STUDY DAYS IN UKRAINE (ЄВРОШКОЛИ)

Заплановано проведення двох циклів інтерактивних освітніх модулів, що будуть проходити навесні та восени. Кожен цикл складатиметься з 10 модулів. 20 кращих слухачів буде запрошено до участі у літній або зимовій школах в очному форматі.

Кожен модуль включатиме:

• лекцію або презентацію від дипломатів або експертів Представництва ЄС в Україні, провідних європейських або українських експертів, викладачів, практиків;
  • відкриті дискусії, творчі майстерні, дебати, ігри та інші інтерактивні заходи на платформах Zoom/Webex;
  • онлайн-тест.

Відбір відбуватиметься у два етапи:

• перший етап – відбір за заявками;
  • другий етап – онлайн-тест з метою перевірки знань на європейську тематику. У разі необхідності можливі онлайн-співбесіда для студентів з метою перевірки рівня володіння англійською.

Навчання триватиме з 15 березня до 31 травня 2022 року.

Крайній термін подання заявок – 7 березня.

Докладніше – на сайті EU Study Days in Ukraine