19.10.2014 4913

Презентаційне заняття «Найкращі готелі України»

14 жовтня на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва було розпочато цикл презентаційних занять та тему «Найкращі готелі України». В рамках першого заняття ми приділили увагу готелям міста Львів, а саме «Леополіс», «Нобіліс», «Швейцарський», «Дністер» та «СентФедер».

Львів – не лише культурний осередок країни, але й потужний бізнесовий центр, розвинений осередок туристично-готельного бізнесу. Саме завдяки останньому місто Лева стало процвітаючим європейським полісом, до якого з кожним роком приїжджає все більша кількість іноземних туристів. Пропозиція проживання у Львові є настільки різноманітною, що дозволити собі відпочинок зможе кожен, не залежно від розміру гаманця.

Та найбільшим попитом все-таки користуються популярні фешенебельні готелі Львова, в яких залишитися хоча б на одну ніч є мрією кожного подорожуючого. Направду європейські стандарти, відмінний сервіс та готовність виконати індивідуальні побажання клієнта стали основними правилами львівських готелів люкс-класу.

Готель «Леополіс» – готель еліт-класу, який знаходиться в самому серці міста Лева в старовинній відреконструйованій будівлі, яка належить до переліку визначних архітектурних охоронних пам’яток ЮНЕСКО.

Готель «Нобіліс» – львівський готель, який на своєму фасаді має 5 зірок і претендує на звання наймодернішого готелю бізнес-класу у Львові.

Готель «Швейцарський» – яскравий приклад готельно-туристичного впорядкування міста, один з найкращих львівських готелів євро-стандарту..

«Дністер Прем’єр Готель» розміщений в історичній частині Львова біля старовинного парку. Великий сучасний готель одразу привертає на себе увагу серед невисоких міських будівель, а з його вікон відкривається чудовий панорамний вид на місто та Високий Замок.

Бутік-готель «СентФедер» розташований у самому історичному центрі Львова, відкриває своїм гостям прекрасний вид на серце міста, а зокрема – і на унікальний костел ХІІІ століття Марії Сніжної.

Презентаційне заняття «Найкращі готелі України»

Валентина Непочатенко, викладач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи