26.09.2014 6511

Презентація роботи кафедри туризму та готельно-ресторанної справи для випускників Родниківської ЗОШ

23 вересня в рамках святкування тижня туризму кафедрою туризму та готельно-ресторанної справи викладачами та методистом кафедри за сприяння адміністрації школи була проведена профорієнтаційна робота зі школярами випускового класу Родниківської ЗОШ.

Презентація кафедри туризму та готельно-ресторанної справи включала в себе: інформацію про напрями підготовки та існуючі пропозиції по закордонному стажуванню студентів Уманського національного університету, перспективи і переваги роботи фахівців у галузі туризму та гостинності України, презентовано відеоматеріали про роботу і можливості кафедри та інше. Також школярів проінформували про можливі зміни у вступній кампанії 2015 року, умов вступу до Уманського НУС  та специфіку здачі ЗНО.

Перед школярами також було презентовано Центр професійного розвитку та консультування Уманського НУС. Координатор центру надала докладну інформацію про проходження профорієнтаційного тестування в стінах національного університету випускниками школи, роз’яснено переваги проходження тестування на комп’ютерній програмі «ПРОФРІЄНТАТОР-UA» для успішного складання Зовнішнього незалежного оцінювання та вдалого вступу на навчання у вищі навчальні заклади України.

Школярі з цікавістю слухали викладачів і задавали питання, які їх цікавили.

Доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи

координатор центру професійного розвитку та консультування УНУС

Світлана Тимчук