15.04.2015 4830

Пріоритетність розвитку сільського зеленого туризму в Україні

14 квітня було проведено відкрите практичне заняття зі студентами напрямку підготовки «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» на тему «Пріоритетність розвитку сільського зеленого туризму в Україні».

Пріоритетність розвитку сільського зеленого туризму в Україні

Актуальність такого розвитку зумовлюється нагальною необхідністю невідкладного розв’язання соціально-економічних проблем сучасного села. За роки незалежності України в сільській місцевості спостерігається зменшення населення, зростання безробіття, масова заробітчанська міграція.

Сьогодні туристична галузь в Україні є лише п’ятою за значенням складовою поповнення бюджету, і її питома вага має значно зрости з огляду на такі об’єктивні передумови як вигідне геополітичне розташування України в центрі Європи, наявність значного туристично-рекреаційного потенціалу, сприятливий клімат, багаті флора і фауна, чисельні культурно-історичні пам’ятки світового рівня.

Студенти мали можливість переглянути презентаційні матеріали з актуальної теми, обговорити дискусійні питання та внести свої пропозиції щодо даної проблематики.

Людмила Транченко, д.е.н., професор, зав. кафедри туризму та ГРС,

Людмила Нещадим, к.е.н., доцент кафедри туризму та ГРС