Привітання ректора Уманського НУС Олени Непочатенко із професійним святом працівників лісового господарства
Уманський НУС здавна відомий своїм прагненням до покращення екологічного становища регіону. А відколи в навчальному закладі функціонує факультет лісового і садово-паркового господарства, університет став ще й активним учасником регіональних програм озеленення та налагодив тісну співпрацю з лісовими господарствами Черкаської та суміжних областей. Студенти ж і викладачі факультету проводять фундаментальні наукові дослідження та розробляють нові технології з покращення лісових масивів, впроваджуючи їх в подальшому у навчальний процес і виробництво.
Бажаю науково-педагогічним працівникам та студентам факультету лісового і садово-паркового господарства, а також усім, хто зберігає і примножує лісове багатство нашої держави міцного здоров’я, натхнення, терплячості та наснаги у такій нелегкій справі покращення екологічного стану рідної землі.