19.12.2020 5461

Привітання з Днем Святого Миколая

Українці – нація, яка щиро вірить у дива. Довгий час ми були позбавлені свого автентичного чарівника, який здійснює мрії, але в останні десятиріччя наш народ повертається до витоків і все більше дорослі та малі діти звертаються до шанованого Святого Миколая.

Шановна університетська родино! Ми всі родом з дитинства. Це прекрасна пора, коли нас оточує піклування та турбота близьких, а головна умова успіху – допомога чудотворців, особливо Святого Миколая, який приносить у наше життя не лише свято та подарунки, а й теплоту в серця, світло в думки, ясність у погляди, щирість у кожен день.

Тож нині від щирого серця зичу вам радості, міцного здоров’я та, звичайно, здійснення мрій! Хай вас огортає любов, підтримує віра, надихає надія та спонукає до добрих вчинків милосердя! І пам’ятайте: світло навколо буде лише тоді, коли вогник горить в душі у кожного з нас. Освітіть життя навколо себе – і диво неодмінно здійсниться!

Ректор Олена Непочатенко