01.04.2014 4759

Приємно жити у світі, наповненому добром і теплом, коли тебе оточують квіти

27 березня рада студентського самоврядування інженерно-технологічного факультету здійснила озеленення квітника біля деканату. Для красивого екстер’єру прилеглої території студенти обрали троянди. Цей куточок стане осередком краси.

На чолі з головою ради студентського самоврядування інженерно-технологічного факультету, члени студради із великим задоволенням озеленили квітник. Їхню працю можна буде помітити вже незабаром, коли квіти зацвітуть. На цьому вони не зупиняться, в них є ще багато планів, щоб зробити своє навколишнє середовище якомога кращим, адже приємно бачити, як змінюються обличчя дітей і дорослих від насолоди, та споглядати навколо себе красу квітів, трав, дерев і кущів, що буяють з ранньої весни до пізньої осені.

Тетяна Федоренко, 11 – Т група