Призери ІІ етапу Всеукраїнських студентських олімпіад
19–21 квітня 2017 р. у Центральноукраїнському національному технічному університеті (м. Кропивницький), який наказом Міністерства освіти і науки України вже багато років поспіль визначено базовим для проведення заключного – ІІ етапу Всеукраїнських студентських олімпіад, відбулись олімпіади одразу із чотирьох спеціальностей: «Машини та обладнання сільськогосподарського виробництва», «Відновлення та підвищення зносостійкості деталей і конструкцій» (галузь знань 0505 «Машинобудування та металообробка»), а також «Транспортні технології та засоби в агропромисловому комплексі» і «Процеси, машини та обладнання агропромислових підприємств»» (галузь знань 1001 «Техніка та енергетика аграрного виробництва», напрям «Процеси, машини та обладнання агропромислового комплексу»).
Паралельно зі студентськими олімпіадами в ЦНТУ пройшла ХІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених «Підвищення надійності машин і обладнання» та науково-практична конференція «Досягнення та перспективи галузі сільськогосподарського виробництва».
Учасниками Всеукраїнських студентських олімпіад стали представники технічних та аграрно-технічних ВУЗів України із Києва, Харкова, Дніпропетровська, Запоріжжя, Мелітополя, Маріуполя, Кривого Рогу, Миколаєва, Одеси, Житомира, Ніжина, Сум, Вінниці, Кропивницького, Умані, Тернополя, Луцька, Львова, Івано-Франківська та ін.
Честь нашого університету в олімпіадах за спеціальностями «Машини та обладнання сільськогосподарського виробництва» і «Процеси, машини та обладнання агропромислових підприємств», що відбувались на базі кафедри сільськогосподарського машинобудування ЦНТУ, а також у конкурсі наукових доповідей Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених відстоювали студенти 3 курсу інженерно-технологічного факультету Уманського НУС Олександр Диба, Роман Мороз, Микола Сенів та Микола Драган, що навчаються за спеціальністю «Процеси, машини та обладнання АПВ».
Фінал ІІ етапу олімпіад проходив у два тури: І тур – розв’язування тестових завдань із фахових дисциплін, ІІ тур – виконання письмового творчого завдання із виявлення практичних навичок з технології механізованих робіт та аналізу роботи агрегатів.
За сумою балів двох турів змагань друге місце в олімпіаді за спеціальністю «Процеси, машини та обладнання агропромислових підприємств» посів Олександр Диба.
У конкурсі наукових доповідей Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Досягнення та перспективи галузі виробництва, переробки та зберігання сільськогосподарського виробництва» друге місце виборов Микола Сенів і третє – Олександр Диба.
Всі учасники олімпіад та конкурсів нагороджені дипломами і сертифікатами.
Деканат інженерно-технологічного факультету і кафедра процесів, машин та обладнання АПВ вітають наших переможців та зичать подальших наукових здобутків й успішного навчання на славу факультету та нашого навчального закладу.
Людмила Худік, викладач каф. ПМОАПВ (фото – к. т. н., ст. викладача Івана Лісового)