08.08.2014 4811

Про нас пишуть: садівники УНУС на міжнародній конференції в Польщі

Інтернет-портал польського Інституту плодоовочівництва http://www.inhort.pl повідомляє: «23-25 березня 2014 р. в Інституті плодоовочівництва в м. Скерневіце відбулася ІІІ Міжнародна конференція на тему «Вплив перед- та післязбиральних факторів на якість продукції плодоовочівництва». Метою конференції була презентація найновіших наукових досліджень у світі з питань якості і здатності до зберігання продукції плодоовочівництва, інноваційних технологій зберігання та мінімалізованої технічної переробки плодів та овочів.

У конференції взяли участь 125 осіб з наукових та освітніх осередків 17 країн – Англії, Чехії, Єгипту, Естонії, Греції, Ізраїлю, Литви, Латвії, Німеччини, Норвегії, Польщі, Португалії, Росії, Сербії, Таїланду, України та Італії.

Під час конференції відбулося 28 виступів і представлено 60 стендових доповідей (постерів), тези яких опубліковано.

У стендових доповідях висвітлено результати досліджень з різних наукових та освітніх осередків Європи, проведених також у рамках різноманітних міжнародних проектів. Серед усіх представлених стендових доповідей конкурсна комісія в складі докторів Анжели Занелли (Італія), Елазара Фалліка (Ізраїль), Гіанкарло Колеллі (Італія) та Кшиштофа Рутковського (Польща) вирізнила три постери.

Третє місце присуджено стендовій доповіді на тему «Етилен-активність яблук і плодів сливи у процесі зберігання, оброблених 1-МЦП (Смарт Фреш)», автори О.Мельник, О.Дрозд, Н.Бойчева, Ю.Жмуденко, І.Мельник, Л.Худік, Л.Ременюк, Л. Вихватнюк та В.Пиркало – Україна.

Авторам нагороджених стендових доповідей вручено пам’ятні статуетки.

Олександр Мельник,

завідувач кафедри плодівництва і виноградарства

Член Оргкомітету конференції Анна Скорупінська за оглядом стендової доповіді науковців УНУС
Директор польського Інституту плодоовочівництва професор Францішек Адаміцкі вручає професору Олександру Мельнику пам’ятну статуетку за кращу стендову доповідь науковців УНУС