10.08.2015 4624

Про нас пишуть: успіх завдяки партнерам

«Успіх в Україні завдяки нашим партнерам» – текст з таким заголовком розміщено в рекламному буклеті компанії «Agrofresh».

«Не дивлячись на всі негаразди, які прийшлося долати нашій країні останнім часом, ринок яблук в Україні постійно зростає. Завдяки цьому з’являється попит не просто на яблука, а на плоди найвищого ґатунку.

Досягти найвищих результатів можна лише об’єднавши зусилля наукових установ, консультантів та бізнесу. Ми працюємо в тісному співробітництві з доктором с.–г. наук, професором Мельником О.В. (Уманський національний університет садівництва), який є заслуженим діячем науки і техніки України, членом міжнародної Асоціації наукового садівництва (ISHS) та міжнародної Асоціації розвитку інтенсивного садівництва (IFTA).

Нашим незмінним постачальником сервісу з першого дня роботи в Україні є Найченко Євгеній (випускник Уманського НУС – ред.), консультант з садівництва міжнародного класу».

Людмила Худік, науковий співробітник кафедри плодівництва і виноградарства

Про нас пишуть: успіх завдяки партнерам